مواردی که پس از نصب در و پنجره دوجداره بمنظور تمیز نگهداشتن و حفظ زیبایی آن و عملکرد یراق آلات پنجره دوجداره می بایستی به مورد عمل گذارده شود به شرح زیر می باشد:

برداشتن فیلم حفاظتی از کلیه سطوح بلافاصله پس از نصب و تمیز کاری سطوح با پارچه نم دار و در صورت لزوم مواد شوینده ملایم
با توجه به اینکه سطوح خارجی در معرض غبار و دود وآلودگی های جوی می باشد، ضروریست در صورت مشاهده آلودگی، سطوح آلوده تمیز شده تا از چسبیده شدن مواد آلاینده به سطوح و مشکل تمیز کاری جلوگیری شود.
کلیه اجزاء درب و پنجره دوجداره که بمنظور باز و بسته نمودن تعبیه شده اند می بایستی حداقل یک بار در ماه بازبینی و به عمل گذارده شوند تا از خوردگی یا سفت شدن بدلیل راکد بودن آن جلوگیری شود.همچنین لازم است سالی یکبار یراق آلات متحرک با روغن غیر اسیدی روانکاری شوند.
چنانچه کارهای تعمیراتی از قبیل بنایی، نقاشی و لوله کشی و غیره در اطراف در و پنجره های نصب شده انجام می شود لازم است سطوح در و پنجره دوجداره کاملاً پوشانده شده و پس از خاتمه کارهای مورد نظر سطوح تمیز کاری شوند.
در مواردی که روغن یا لکه شیمیایی بر سطوح در و پنجره باشد از شوینده ملایم برای رفع آن استفاده شود.
نوارهای درزبندی می بایستی حداقل سالی یکبار تمیزکاری شده و با روغن مخصوص برای جلوگیری از خشک شدن و شکنندگی آن روغن کاری شوند. از مواد شیمیایی اسیدی برای تمیزکردن نوار درزبندی استفاده نشود. در حین تمیزکاری توجه شود که به نوار صدمه وارد نشود.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc