انواع مختلف شیشه هایی که برای پنجره دوجداره استفاده می شود

بهترین گزینه برای وسواس به خرج دادن شیشه پنجره دوجداره شما هست باید در نظر داشته باشید که در کجا سکونت دارید ، آب و هوای معمولی منطقه و اینکه کدام شیشه و پنجره دوجداره وجه نیاز شما را برآورده می کنند. اگر می خواهید بهینه سازی انرژی منزل خود را بهبود ببخشید یا اینکه می توانید با پس انداز پول در هزینه های سالانه گرمایش و سرمایش بهره مند شوید ، تصمیم بگیرید که آیا به شیشه ای با مقاومت و دوام بالا نیاز دارید. در حالی که شیشه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، ۴ نوع شیشه پنجره دوجداره ای که برای خانه خود در نظر گرفته اید عبارتند از:

۱٫ رنگ جاذب گرما:

برای کنترل بهترنور خورشید و همچنین قرار دادن زیبایی از نظر بصری در شیشه خود ، توجه داشته باشید که یک رنگی که جاذی گرما است را به داخل شیشه پنجره دوجداره خود اضافه کنید. شیشه با رنگ روشن باعث انعکاس نور میشود و مانع جذب گرمای خورشیدی از بیرون می شود. یک رنگ برنز ، سبز یا خاکستری انتقال حرارت را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد ، باعث افزایش راندمان انرژی کلی شما و باعث صرفه جویی در هزینه های خنک کننده می شود.

۲٫ آنیل یا شفاف:

برای بسیاری از پنجره های استاندارد ، آنها با درج های شیشه ای آنیل ،نصب شده اند. شیشه های آنیل تقویت نشده اند ، ولی به اندازه کافی فضای داخلی شما را از فضای بیرون محافظت می کند اما در صورت شکستن به قطعات بزرگ خرد می شود. از آنجا که با هیچ ویژگی اضافی ساخته نشده است ، به شما کمک نمی کند در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و از مبلمان خود در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید.

۳٫عایق بندی:

هنگام انتخاب شیشه برای پنجره دوجداره ، از شما خواسته می شود بین یک ، دو تا سه تخته را انتخاب کنید. داشتن یک صفحه تنها موثرترین گزینه است. شیشه های متعدد باعث تقویت مقاومت شیشه شده و به آن در مقاومت در برابر شکست و افزایش راندمان انرژی کمک می کند. اگر به دنبال بهره وری انرژی استثنایی در سرتاسر خانه هستید ، از متخصص نصب پنجره دوجداره خود در مورد شیشه عایق بندی شده از گاز سؤال کنید. شیشه های ساخته شده با عایق اضافه شده و گاز در بین صفحات (به طور معمول آرگون یا کریپتون ) از ویژگی و کارایی های بالایی برخوردار هستند.

۴٫انعکاس:

همانطور که از اسم ان مشخص است ، صفحات منعکس کننده شیشه با یک روش خاص ساخته شده است که میزان نور ورودی به خانه شما را کنترل می کند و همچنین از تابش ناخوشایند البته گاهی وقت ها ناخوشایند نور جلوگبری میکند. با استفاده از روکشهای بازتابی ، می توانید در صورت صرفه جویی در هزینه های انرژی ، میزان بهتری از انرژی خورشیدی داخلی را در ماه های تابستان کنترل کنید.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc