نحوه ساختن پنجره دوجداره

یکی از موارد خیلی مهم در کیفیت پنجره دوجداره فرایند تولید این محصول می باشد. دستگاه های مورد استفاده شده، اقلام مصرفی برای مونتاژ کردن، نحوه جایگذاری قطعات روی پنجره دوجداره (دستگیره،  لولا و نحوه ساخت شیشه و …)،

 دمای دستگاه جوش پنجره دوجداره، ابعاد شیشه دوجداره، ابعاد برش و غیره مجموعه آیتم های تولیدی هستند که بهبود آنها باعث بالا رفتن کیفیت می شود.

در اولین مرحله تولید، طراحی نقشه تولید  پنجره دوجداره می باشد که با توجه به ابعادی که توسط کارکنان مربوطه اندازه گیری و تهیه شده توسط نرم افزار طراحی پنجره انجام خواهد شد.

 خروجی نرم افزار اطلاعات کاملی در مورد برش بهینه پروفیل UPVC و زوار دوجداره، ابعاد شیشه دوجداره یا سه جداره، لیست یراق آلات مصرفی، ابعاد توری و سایر موارد را در اختیار ما قرار می دهد.

 گزارش خروجی نرم افزار پنجره دوجداره، به قسمت تولید ارسال می شود.

 در ابتدای مسیر تولید، کارکنان خط تولید با توجه به این گزارش پروفیل و زوار پنجره دوجداره را بصورت فارسی بر برش می دهند.

مراحل دقیق ساخت پنجره دوجداره

 در ادامه نحوه تولید پنجره گالوانیزه تقویت شده با ضخامت ۱٫۲۵ میلیمتر را در تمام طول پروفیل پنجره و تسمه تقویت لولا برای استحکام یراق آلات، جایگذاری میکند و ان را با پیچ ها به بدنه پروفیل متصل می کنند.

 بعد از مرحله گالوانیزه گذاری، پنجره دوجداره با استفاده از دستگاه های جوش پلاستیک به یکدیگر متصل می شود که یک چهارچوب با زاویه ۹۰ درجه تشکیل می دهد.

 در محل اتصال گوشه پروفیل، به خاطر حرارت دستگاه جوش، مقداری ضایعات ایجاد می شود که توسط دستگاه تمیزکن بدون هیچ گونه آسیب رساندن به نقاط اتصال از پروفیل جدا می شود.

 در هنگام جوش پروفیل، همزمان عملیات برش و سایش قسمت انتهای پروفیل مولیون بوسیله دستگاه کتیبه زن آغاز می شود.

 این پروفیل بعنوان تقسیم کننده در پنجره دوجداره استفاده می شود و معمولا در داخل چهارچوب به کار می رود.

 بعد از تمیز کردن محل جوش پروفیل، پروفیل مولیون با استفاده از بست مولیون به داخل پنجره پیچ می شود.

 و در اخر این مرحله ها، چهارچوب کامل فریم و لنگه های بازشو می باشد که لاستیک)گسکت) را در شیار پروفیل جایگذاری میکنیم.

 این لاستیک نقش عایق بندی و آب بندی پنجره دوجداره را بر عهده دارد و کیفیت جنس آن در عایق بندی بسیار تاثیر گذار است.

مرحله بعدی در تولید پنجره دوجداره، مونتاژ یراق آلات با جایگذاری شابلون می باشد که به وسیله کارکنان مونتاژ لولاها، اسپانیولت و دستگیره ها روی پنجره نصب می شود و مراحل تولید پنجره با رگلاژ به پایان می رسد.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc