چسب سیلیکون در پنجره دوجداره بعد از تولید در و پنجره های با کیفیت خوب مهمترین چیز نصب خوب است تا بتوان از پنجره ها به عنوان یک پنجره عایق و با کیفیت مطلوب استفاده کرد و یکی از وسائل مهم در نصب سیلیکون می باشد که لازم میدانیم بعضی از مزایای یک سیلیکون خوب را به شما یاداور شویم .

مزایای چسب سیلیکون در پنجره دوجداره

چسب سیلیکون باید انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشد .

چسب سیلیکون پنجره دوجداره مقاومت در برابر فشار و دما های بالا دارد.تا در دمای بالا از حالت خود خارج نشود .

چسب سیلیکون پنجره دوجداره می توان قابلیت چسبندگی و درز گیری عالی داشته باشد به طوری که بعد از استفاده به سطح مورد نظر چسبیده و به راحتی جدا نشود.

چسب سیلیکون پنجره دوجداره در برابر اشعه uv نیز مقاوم می باشند و خاصیت خود را از دست نمی دهند.

چسب سیلیکون پنجره دوجداره در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد که رایج ترین آن ها، بسته های استوانه ای شکل می باشد

چسب سیلیکون پنجره دوجداره در رنگ های مختلفی از جمله سفید، مشکی و بیرنگ و قرمز و طوسی و قهوه ای موجود می باشد.

چسب سیلیکون پنجره دوجداره مناسب برای آب بندی و در برابر رشد قارچ و کپک محافظت می کند.

این محصول دارای چسبندگی عالی به بسیاری از مصالح ساختمانی چون: کاشی و سرامیک،سطوح روکش دار،چوب و بسیاری از پلاستیک ها می باشد.

نحوه استفاده چسب سیلیکون پنجره دوجداره

وقتی کار نصب پنجره ها به اتمام رسید باید دور پنجره کاملا تمیز و بدون گردو خاک باشد و این خیلی مهم است که سطحی که قرار است سیلیکون بخورد اصلا خیس نباشد تا چسب سیلیکون به راحتی بچسبد قابل ذکر است که اگر چسب سیلیکون جای ریخت به راحتی با آب و صابون قابل پاک شدن است .

نکات ایمنی چسب سیلیکون

درصورت تماس با پوست و چشم سریعا شسته شود وبهنگام کاربرد حتی المقدور از دستکش و ماسک ودر محیط کار ازتهویه مناسب استفاده گردد ، دور از شعله و جرقه نگهداری شود.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc