پنجره دوجداره آوان

اطلاعات فنی یراق درب بالکنی و سرویس upvc

درب دوجداره بالکنی upvc و سرویسی با پروفیل درب

پروفیل upvc مورد استفاده در این نوع درب دو جداره به صورت پهن تر از لنگه پنجره دوجداره می باشد که به آن ساش درب ویا لنگه درب گفته می شود

دلیل پهن تر بودن این پروفیل این است که بتواند شیشه بزرگتری در خود نگه داشته و می توان یراق آلات قفل دار و سویچی  درب را داخل آن جا داد.

با توجه به سلیقه مشتری می توان داخل درب را کامل شیشه دوجداره گذاشته و یا قسمتی از درب را شیشه دوجداره و قسمت دیگر را پنل از جنس upvc  قرار داد.

درب سرویسی یو پی وی سی که از اسمش پیداست در دستشویی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد که در این نوع درب یراق آلات سرویسی و (ساش)تمام پنل و یا قسمتی از بالای آن شیشه و بقیه یا پنل تهیه می شود.

درب بالکنی و سرویسی upvc در ابعاد مختلف

این نوع درب در ابعاد مختلف امکان تولید داشته وبا توجه به نیاز فردی میتوان از ابعاد بزرگ یا کوچک استفاده کرد تفاوت عمده درب های تولید شده با پروفیل پنجره upvc و دربهای تولید شده با پروفیل درب upvc در بکارگیری نوع پروفیل آن میباشد

در دربهای ساخته شده با پروفیل پنجره نمیتوان یراق آلات درب دوجداره upvc را نصب کرد در صورتیکه درب های تولیدی با پروفیل درب را میتوان به یراق آلات مخصوص درب مجهز نمود.درب سرویسی,درب سوییچی,درب بالکنی,یراق درب vhs ترکیه,یراق درب دوجداره,یراق آلات درب,در و پنجره,یراق pvc,یراق پی وی سی,درب دوجداره

درب بالکنی و درب سرویسی یوپی وی سی

در بکارگیری درب ها در سرویس طبیعتا می خواهیم از پانلهای یو پی وی سی استفاده کنیم تا حریم سرویس حفظ گردد این کار به دو گونه امکانپذیر است اول اینکه ما کتیبه ای را از کف با ارتفاع ۳۰ ال ۵۰ سانتیمتر پانل کرده و ما بقی دارای شیشه های نشجر باشد

دوم اینکه کل درب با استفاده از پانل یو پی وی سی پوشیده گردد. که در حالت دوم ما دارای دربی با مقاومت بالاتری خواهیم بود که بیشتر در مراکز عمومی استفاده میگردد.

قابلیت درزبندی درب بالکنی و درب سرویسی یو پی وی سی ،upvc

در ایران بیشتر از پنجره دو جداره upvc تک حالته و نوع دیگر به نام پنجره دو جداره upvc دو حالته و درب بالکنی و درب سرویسی در بین سازندگان استفاده می شود.

در شهر های بزرگ به خاطر آلودگی هوا از در و پنجره های کشویی استفاده نمی شود زیرا این گونه پنجره ها درزبندی خوبی ندارند ولی در پنجره های تک و دو حالته درزبندی با ضریب بالایی انجام می گردد.

برچسب ها: