پنجره دوجداره آوان

بهترین ابزار برش شیشه در سال ۲۰۲۰

بسیاری از افراد به ابزارهای برش شیشه احتیاج دارند. برای آنها ، برش مواد در صورت عدم وجود ابزار مناسب بسیار دشوار است .باید دقت داشته باشید که شاید خرید این ابزار ها گیج کننده به نظر بیایند ولی شما باید دقت داشته باشید که برای چه کاری این ابزار را نیاز دارین و با اطلاعات کامل و دقیق خریداری کنین. بنابراین ، نگاهی به بهترین ابزارهای برش شیشه میندازیم:

۱- ابزار برش شیشه ای حرفه ای درجه یک AGPtek

هنگامی که این ابزار را امتحان کنید ، متوجه میشوید که برای برش آینه ها ، بطری های شیشه ای ، شیشه های رنگ آمیزی ، پانل های پنجره ، کاشی و غیره چه قدر کاربرد دارد . این برای بسیاری از پروژه های DIY نیز استفاده می شود.


۲- ابزار برش شیشه ای ZUOS

این ابزار قادر به برش پنجره ها ، آینه ها ، شیشه های رنگ آمیزی ، قفسه های شیشه ای و غیره است.

این ابزار در بریدن شیشه های ضخیم نیز کاربرد دارد. این ابزاربرای برش کارهای هنری ، کارهای هنری شیشه ای ایده آل است و می تواند برای برخی مصارف خانگی استفاده شود.

طراحی دسته این ابزار به گونه ای است که به راحتی در دستان شما قرار گیرد. شما پس از گذشت زمان و استفاده طولانی مدت از این ابزار خواهید فهمید که این ابزار از دوام بالایی برخوردار است.


۳- برش شیشه ای مداد IMT

ابزاری که مشاهده میکنید دارای گواهینامه CE و SGS است. تاکنون هیچ گزارش بدی در بین کاربرانی که از آن استفاده کرده اند نشده است.

دارای دو سر برش قابل تعویض که هر سر یک قابلیت برش متفاوت دارد.

از یکی از آنها می توانید برای برش شیشه با ضخامت ۲ میلی متر تا ۶ میلی متر استفاده کنید در حالی که می توانید از دیگری برای برش شیشه با ضخامت ۶ میلی متر تا ۱۲ میلی متر استفاده کنید.

ابزار مناسب برای شیشه های رنگ آمیزی ، الماس و همچنین برش مواد معدنی است. (پیشنهاد میشه از این ابزار برای پنجره دوجداره استفاده نکنین)

برچسب ها: , ,