پنجره دوجداره آوان
پنجره دوجداره

تزیین سقف اتاق

تزیین سقف اتاق : معمولا به سقف دیوار سوم می گویند و یکی از مهمترین بخش های هر اتاق است که مانند سپر محافظ از ساکنین خانه حفاظت می کند. اما بسیاری از مردم رنگ سفید و ساده سقف را ترجیح می دهند و نیازی به تزئین کردن آن نمی بینند. بعضی از ما رنگ سفید و ساده سقف را ترجیح می دهیم زیرا به ضرورت زیبایی بیشتر آن فکر نمی کنیم. البته نمی توان منکر زیبایی سقف های سفید شد، روش های زیادی برای تزئین سقف اتاق خواب و اتاق نشیمن وجود دارد.

روش های تزیین سقف اتاق

در اینجا ایده های جذاب برای تزئین کردن سقف اتاق تان و تبدیل آن به یک بهشت کامل مطرح می کنیم. ممکن است احساس کنید که سقف تمام اتاق ها نیاز به تزئین ندارد اما زیباسازی سقف اتاق نشیمن به نظرم ضروری است. سقف تزئین شده جلوه خاصی به اتاق تان می بخشد و آنرا زیبا نشان میدهد.

عکس برگردان(استنسیل) برای تزئین سقف

عکس برگردان استنسیل روی سقف های صاف نتیجه خوبی می دهد و به اتاق جلوه فوق العاده می دهد. این عکس ها هنری باعث می شود که هر کسی به آنها خیره شود و چشم ها به سمت بالا برود

رنگ آمیزی سقف

آیا نگران طرح های سقف یا هزینه طراحی آن هستید؟ لطفا نگران نباشید. ساده ترین روش برای زیباسازیش رنگ آمیزی آن است.
اگر می توانید دیوارها برای زیبا تر کردن اتاق رنگ کنید پس چرا سقف را رنگ نزنید؟

قیمت پنجره دوجداره

هزینه زیادی نخواهد داشت. همیشه می توان رنگ متفاوتی را به سقف زد. اگر رنگ دیوارها روشن است، سقف را کمی تیره تر انتخاب کنید و بالعکس. اما اگر اتاق کوچکی دارید، سقف را همرنگ دیوارها بزنید. وقتی سقف همرنگ با دیوارها یا کمی روشن تر از آنها باشد، احساس می شود که فضا بیشتر است و اتاق بزرگتر به نظر خواهد رسید.

گچ هنرهای پاریس برای تزیین سقف

روش دیگر تزئین یا طراحی سقف استفاده از گچ است. این روش دو مزیت دارد اول اینکه نسبت به رطوبت مقاومت بالایی دارد و دوما به محیط زیست آسیب نمی زند. آنها را می توان مجددا هم استفاده کرد و بنابراین به سادگی برای سقف مصرف می شوند.

تزیین سقف اتاق با کاغذ رنگی

کاغذهای دیواری فقط برای چسباندن بر روی دیوار نیستند. اگر می خواهید این روند را تغییر دهید آنها را بر روی سقف بچسبانید. اما باید کاغذ دیواری که برای دیوار یا سقف استفاده می کنید باید متفاوت باشد. هرگز یکسان انتخاب نکنید زیرا واقعا زشت به نظر می رسد. تزیین سقف اتاق کودک با کاغذ رنگی زیبایی غیر قابل وصفی را ایجاد می کند.

برجستگی های چوبی برای سقف

برجستگی های چوبی کوچک زیاد گران نیستند و با کمی رنگ یا چسب چوب و چسب حرارتی می توان به سادگی آنها را به سقف چسباند تا زیباترین جلوه را به آن بدهند.

توجه به نورپردازی سقف

انتخاب تجهیزات نورپردازی در سقف زمانی که تصمیم دارید آنرا تزئین کنید بسیار مهم است. آنها فقط تجهیزات زیبایی در سقف نیستند بلکه عامل مهمی از کیفیت نور رسانی به اتاق محسوب می شوند. بنابراین لامپ های مناسب برای سقف تان خریداری کنید.

این روش برای تزیین سقف اتاق عروس بسیار کارآمد و شیک است. در کنار نورپردازی میتوان از تزیین سقف با پارچه هم استفاده کرد.

کلام آخر

تا بدین جا احتمالا تصمیم گرفته اید که سقف خانه تان را تزئین کنید، درست است؟ پس منتظر چه هستید؟ چه تصمیم داشته باشید تزیین سقف اتاق کودک با نمد را امتحان کنید یا تزیین سقف اتاق کودک با تور ، ما در کنار شما هستیم. سریعا برنامه ریزی برای طراحی و تزئین را شروع کنید و اگر فکر می کنید که به راهنمایی کارشناسی نیاز دارید، یک طراح داخلی استخدام کنید کسی که در زمینه طراحی و زیباسازی سقف مهارت داشته باشد.

برچسب ها: