پنجره دوجداره آوان

توری ضد حشرات پنجره دوجداره

توری پنجره UPVC برای جلوگیری از ورود حشرات

توری ضد حشرات قابل نصب در درب و پنجره های UPVC دارای قابلیتهای منحصر به فردی نسبت به انواع مشابه می باشد. این نوع توریها در دو نوع پلیسه ای و ثابت عرضه می گردند . جنس توریهای استفاده شده از نوعی پلی استر به نام مش اکرلیک می باشند.این جنس بر خلاف توری های فایبرگلس مقاومتی زیادی در مقابل نور خورشید داشته وگام های توری از حالت اصلی خود خارج نمی شود.
توریهای ثابت قابلیت بازشدن نداشته و تنها در هنگام شستشو قابل جدا شدن از فریم می باشند .

قیمت توری پلیسه ای ضد حشره بر اساس مترمربع محاسبه می گردد،در هر پنجره یا درب می توان با ابعاد عرض و ارتفاع لنگه بازشومقدار مصرفی توری پلیسه ای را بدست آورد.

توری,توری پنجره دوجداره,توری پنجره UPVC,توری پنجره دوجداره UPVC,قیمت توری,قیمت توری پنجره,قیمت توری رولینگ,قیمت توری پلیسه ای,آلودگی هوا,گرد وغبار

برای گرفتن قیمت توری پلیسه ای تولید شده لطفا با دفتر فروش تماس بگیرید و برای دریافت لیست قیمت قطعات توری بر روی لینک انتهای صفحه کلیک نمایید

مزایای توری پلیسه ای ضد حشره با مارک اس دی اس ترکیه

  • جنس تور مصرفی از نوع مش آکرلیک می باشد که در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و گام ها به مرور زمان باز نمی شود.
  • نظافت این نوع توری پلیسه ای بسیار آسان بوده و نیازی به شستشو ندارد.
  • آلومینیوم های مصرفی در توری پلیسه ای با ضخامت عالی وجنس درجه یک تهیه می گردد
  • عرض بالایی قاب آلومینیومی پهن تر از عرض پایین تولید می شود که ای امر باعث می شود توری از قسمت بالا درزبندی خوبی داشته باشد.
  • داخل آلومینیوم برای درز بندی از لاستیک ای پی دی ام استفاده می شود.
  • در قسمت بالا و پایین مکانیزم متحرک قلطک قرار داده می شودکه باعث روان تر شدن متحرک می گردد.
  • یراق آلات توری تولید شرکت اس دی اس ترکیه و آلومینیوم ها تولید ایران می باشد.
  • توری پلیسه ای بر خلاف توری های رولینگ محدودیت های ابعاد را ندارد و می توان این توری را در ابعاد های بزرگ اجرا نمود.
  • توری های پلیسه ای علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل خانه های شما جلوگیری می کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز به خانه های شما جلوگیری می کند.
  • رنگ آلومینیوم توری به صورت آماده سفید و قهوه ای می باشد که در صورت سفارش رنگ خاص، برای رنگ آمیزی به کارگاه رنگ ارسال می گردد.توری پنجره upvc

توری پلیسه ای پنجره UPVC

این نوع توری نسل جدید توری های درب و پنجره دوجداره UPVC می باشد که به صورت مکانیکی در دو نوع آلفا (نوع حرکت عمودی و بیشتر پنجره های کم ارتفاع ) و بتا ( نوع حرکت افقی وبرای پنجره های ارتفاع بلند و درب ) می باشد.
این نوع توری از جنس مش اکرلیک بوده که دوده، چربی و گرد و غبار را به سختی به خود می گیرد و به همین دلیل توری نیازی به شستشو نداشته و در صورت نیاز به نظافت تنها با یک جارو برقی تمیز می شود.
این نوع توری پلیسه ای دارای یک قاب محافظ بوده که در هنگام عدم نیاز به توری در آن قاب جمع می شود که در شکل زیر مشاهده می شود.

توری های قدیمی آلومینیومی همیشه در معرض دید بوده و دوده و چربی را به خود جذب می نماید که این امر باعث می شود روزنه های توری بسته شود.

توریهای لولایی مانند یک پنجره بازشو معمولی بوسیله لولا قابلیت بازشدن را دارند که فضای زیادی در هنگام باز و بسته شدن می گیرد.

قیمت توری پلیسه ای با قاب سفید ارزانتر از قیمت توری پلیسه ای با قاب قهوه ای می باشد.

قیمت ملزومات توری پلیسه ای

دانلود لیست قیمت متریال توری پلیسه ای

برچسب ها: