پنجره دوجداره آوان
توری پلیسه

توری پلیسه چیست؟

توری پلیسه چیست؟ این نوع توری از جنس پلی استرین ساخته شده است و فریم آن از جنس آلومینیوم است. این نوع از توری‌ها همانند توری‌های قدیمی نیست که تحت تاثیر شرایط آب و هوایی قرار بگیرد و عمر آن کوتاه باشد. توری‌های پلیسه از دوام و کیفیت خوبی برخوردارند و به راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. این نوع توری با نام‌های دیگری نیز شناخته می‌شود که به آن توری پنجره آکاردئونی و یا توری تاشو نیز گفته می‌شود.

توری از نوع پلیسه ای

این توری انعطاف پذیری بالایی دارد و هنگام باز و بسته شدن به راحتی حرکت می‌کند. انواع مختلف توری پلیسه‌ای در قاب‌های آلومینیومی و یو پی وی سی قابل اجرا است و همین‌طور برای پنجره‌های دوجداره نیز قابل استفاده است. نصب راحت، کیفیت خوب و کارایی فوق العاده این نوع توری سبب شده است تا تقاضا برای این نوع از توری‌ها زیاد باشد. پلی استرین به کار رفته در ساخت توری پلیسه کیفیت بالایی دارد و به راحتی از بین نمی‌رود. این توری آلودگی هوا را جذب نمی‌کند ولی مانند هر وسیله دیگری بعد از مدتی نیاز به تمیز کردن دارد.

توری پلیسه برای پنجره دوجداره

نکته‌ای که در رابطه با این نوع توری وجود دارد این است که استفاده کنندگان این نوع توری‌ها همیشه یک نگرانی از بابت نفوذ حشرات به داخل منزل دارند. اما باید بدانید که نگرانی از بابت ورود حشرات، زمان باز و بسته کردن توری وجود ندارد و وجود تسمه های انعطاف پذیر در این توری ها تمامی درزها را خواهد گرفت و امکان نفوذ هیچگونه حشره‌ای وجود نخواهد داشت.

از جمله مهم‌ترین کاربردهای توری پلیسه که سبب محبوبیت آن در میان دیگر توری‌ها شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

به راحتی تمیز می‌شود.

مهم‌ترین کاربرد توری پلیسه

از ورود آلودگی به داخل منزل جلوگیری می‌کند.

از ورود حشرات به داخل منزل جلوگیری می‌کند.

تحت تاثیر شرایط آب و هوایی و رطوبت و گرما قرار نمی‌گیرد.

به راحتی نصب می‌شود.

برخلاف دیگر توری‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است و نیازی به تعویض زود هنگام آن نیست.

مهم‌ترین کاربرد توری پلیسه

یکی از جدیدترین و کاربردی‌ترین این نوع توری ها که در حال حاضر در بازار موجود است و می‌توانید آن را خریداری کنید توری پلیسه مگنتی است. برای استفاده از این نوع توری احتیاجی به قرار گرفتن آن در تنه پنجره و استفاده از پیچ و مهره نیست. این توری به گونه‌ای طراحی شده است که دارای آهنربا است و به دلیل قابلیت مغناطیسی که دارد به قاب پنجره می‌چسبد.

برچسب ها: