پنجره دوجداره آوان

درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم دوجداره ترمال بریک

برای بدست آوردن اطلاعات فنی درباره انواع درب و پنجره دوجداره upvc و انواع درب و پنجره ترمال بریک می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید تا صفحه مورد نظر برای شما باز گردد.

همچنین شما می توانید برای بدست آوردن قیمت درب و پنجره دوجداره upvc وهمینطور درب و پنجره دوجداره آلومینیوم از روش های زیر استفاده نمایید:

  1. ابعاد حدودی پنجره های مورد نظر را به تلگرام دفتر ارسال نمایید.
  2. با دفتر فروش تماس گرفته و ابعاد را به کارشناسان اعلام نمایید.
  3. ابعاد درب و پنجره ها را به ایمیل avan.upvc.co@gmail.com ارسال نمایید.

سپس منتظر ارسال طرح و پیش فاکتوراز سوی کارشناسان ما باشید که توسط فکس،ایمیل و یا تلگرام خدمت شما مشتریان عزیز ارسال می نمایند.

درب و پنجره دوجداره وسه جداره upvc

پنجره آلومینیومی,درب آلومینیومی,پنجره دوجداره,درب ترمال بریک,پنجره ترمال بریک,ترمال بریک,آلومینیومی,قیمت پنجره,در و پنجره دوجداره,قیمت پنجره آلومینیومی,قیمت در و پنجره آلومینیومی

درب و پنجره دو و سه جداره آلومینیوم ترمال بریک

اطلاعات فنی متریال درب و پنجره دوجداره را می توانید از قسمت های مختلف سایت مانند نوع پروفیل(وینتک،ویستابست،تکنو وین و وین کلاس)،نوع یراق آلات(وی اچ اس،آکادو و روتو آلمان) و نوع شیشه(دوجداره و سه جداره) مطالعه نمایید و یا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

این شرکت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره می باشد که هر نوع درب و پنجره ای ماننده لمینیت،کشویی سفید و لمینیت تک ریل و دو ریل،سری ۶۰ و سری ۷۰ برای شیشه های سه جداره،انواع یراق آلات مانند فولکس واگنی وغیره را تولید می نمایید

برچسب ها: