پنجره دوجداره آوان
upvcdoorbath

درب upvc مخصوص حمام

درب upvc مخصوص حمام : حمام‌هایی که طراحی خوبی دارند زیبایی کلی خانه را افزایش می‌دهند و درب های upvc حمام می تواند در طراحی و زیبایی آن ها تاثیر بگذارد. با استفاده از این درب‌ها حمام شما بعد از سال‌ها نمای روز اول خود را خواهند داشت. بیایید نگاهی به چند مدل طراحی درب‌های upvc حمام و مزایای آن بیاندازیم که می‌توانید برای خانه خود از آنها استفاده کنید:

مدل های رایج درب‌های upvc حمام

درب‌های upvc کشویی

این نوع درب‌ها انتخابی بسیار عالی برای طراحی حمام هستند. آنها برای حمام‌های کوچک‌تر عالی هستند، چرا که دیگر نیازی به تصمیم گیری در مورد جهت باز شدن درب ندارید. همچنین اگر می‌خواهید ظاهری شیک و شخصی سازی شده به حمام ببخشید، استفاده از این درب‌ها بسیار توصیه می‌شود. در مورد درب‌های upvc کشویی، شیشه حمام می‌تواند نمایی زیبا و کلاسیک به داخل حمام ببخشد.

درب‌های دو لنگه

این نوع درب‌های upvc انتخابی سفارشی برای حمام‌های بزرگ تر هستند و می‌توان آنها را در طرح‌های ثابت یا بازشدنی در بازار پیدا کرد. همچنین می‌توان در آنها از بازکننده استفاده کرد. این نوع طراحی برای آن دسته از افراد مناسب است که می‌خواهند فضای زیادی در حمام داشته باشند و به آنها کمک می‌کند تا طراحی حمام را به صورت هوشمندانه انجام دهند. در مورد هردوی این درب‌ها تقاضای بسیاری وجود دارد، چرا که می‌توانند نمایی زیبا و دلپذیر به فضای حمام دهند.

مزایای استفاده از درب upvc مخصوص حمام

عدم گندیدگی درب upvc مخصوص حمام

با استفاده از درب‌های حمام upvc، هیچ گندیدگی به خاطر رطوبت به وجود نخواهد آمد. استفاده از چوب در درب حمام به زودی باعث گندیدگی آن خواهد شد و بوی نامطبوع و مشکلات بهداشتی را با خود به همراه خواهد داشت. با این وجود، در هنگام استفاده از درب‌های حمام upvc هیچ پوسته پوسته شدن، گندیدگی، رنگ دوباره یا کم رنگ شدنی در کار نخواهد بود. آنها همچنین خاصیت ضد آب بالایی دارند. این درب‌ها برای سال‌ها مانند روز اول سالم باقی خواهند ماند.

نیاز به نگهداری کم درب upvc مخصوص حمام

نگهداری از درب‌های upvc بسیار آسان است. با یک دستمال کشیدن ساده می‌توان آنها را برای مدت زیادی تمیز و بادوام نگه داشت. مانند درب‌های چوبی و یا فلزی نیازی به رنگ آمیزی مجدد نخواهند داشت و رنگ پاشیده شده در کارخانه بر روی این درب‌ها برای سال‌ها دوام خواهد آورد.

زیبایی بیشتر درب upvc مخصوص حمام

این درب‌های upvc حمام مطمئنا محبوبیت زیادی را به خاطر زیبایی خود به دست آورده‌اند. تمامی این درب‌ها را می‌توان در طرح‌های سفارشی پیدا کرد و همچنین با بن مایه طراحی داخلی ساختمان نیز در دسترس هستند. این درب‌ها در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شوند تا بتوانند با هر دکوراسیونی هماهنگ شوند.

با توجه به مزایای زیادی که می‌توان در هنگام استفاده از درب‌های حمام upvc به دست آورد، پنجره دوجداره آوان با جدیدترین طراحی ها و کیفیت عالی در درب و پنجره upvc بهترین انتخاب ممکن می‌باشد. با استفاده از گزینه‌های سفارشی متنوع درب‌های upvc طراحی داخلی خانه بسیار آسان‌تر خواهد بود.

برچسب ها: