شیشه های خمیده و عناصر خمیده می توانند یک جنبه اساسی برای یک طرح یا پروژه باشند ، آنها می توانند احساس باز بودن در یک فضا را فراهم کرده و شکل های ارگانیک طبیعی را به یک فضا یا اتاق ارائه دهند.

از شیشه های خمیده در پنجره دوجداره نیز استفاده میشود.

تمام واحدهای شیشه ای خمیده در حمام های کوره ای ساخته می شوند که شعاع منحنی مورد نیاز بر روی جت های آب در قالب های فلزی بریده می شود و شکل انحنای شیشه را تشکیل می دهد.

شیشه صاف بر روی قالب فلزی قرار داده شده و کوره خیلی سریع گرم می شود ، کوره در ۷ دقیقه از ۱-۱۰۰۰ درجه می رسد.

سپس شیشه به حالت منحنی شکل می گیرد. شیشه های خمیده را می توان به یکی از سه روش مجزا ساخت و با ایجاد سه نوع اصلی شیشه خمیده ، که هر یک برای کاربردهای مختلف مناسب است:

خم های شیشه ای آنیل (مقاومت در برابر ضربه)

شیشه خمیده چند لایه (مقاوم در برابر ضربه)

شیشه منحنی محکم (مقاوم در برابر ضربه)

مشخصات شیشه ای

برای استفاده از شیشه در بیشتر پروژه های مسکونی یا تجاری ، باید از مقاومت در برابر ضربه (ایمنی شیشه) استفاده شود و به شیشه ای خمیده ، روکش شده یا لعاب محکم یا لعاب دو جداره احتیاج دارد.

محدودیت در اندازه و شکل ، مانند اکثر موارد و تابلوهای لعاب دار ، کاربرد دارد. سطح این محدودیت ها به عوامل مختلفی از قبیل ضخامت شیشه برای خمش بستگی دارد.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc