پنجره دوجداره آوان
شیشه دوجداره

شیشه دوجداره و سه جداره

شیشه دوجداره و سه جداره:

این نوع شیشه برای همه نوع درب و پنجره اعم از چوبی،آهنی پنجره upvc و انواع آلومینیوم مورد استفاده می باشد.داخل درب و پنجره upvc می توان شیشه دوجداره و همینطور سه جداره نصب نمود.

سیستم شیشه دو جداره شامل دو یا چند لایه شیشه که به طور موازی در فواصل مساوی از یکدیگر قرار گرفته اند و توسط اسپیسر در دور تا دور آن ، از هم جدا شده اند . در فضای بین شیشه ها هوا یا گازهای خاص بدون رطوبت ( آرگون ) با فشاری تقریباً مساوی با هوای بیرون وجود دارد .

در شیشه های دو جداره غالباً از اسپیسرهای آلومینیومی استفاده می شود که درون اسپیسر را با دانه های رطوبت گیر به نام سیلیکاژل پر می کنند که این دانه ها سبب جذب رطوبت هوای مابین دو شیشه می گردد و توسط دو نوع چسب های درزگیر به نام چسب پلی سولفاید و چسب بوتیل ، کاملاً آب بندی شده است .شیشه دوجداره,شیشه چند جداره,قیمت شیشه دوجداره,قیمت شیشه دوجداره,قیمت شیشه ساده دوجداره,قیمت شیشه رفلکس دوجداره,قیمت شیشه دوجداره upvc,قیمت شیشه پنجره upvc

در صورت استفاده از شیشه دو جداره و پنجره های عایق می توان در ازای هر مترمربع شیشه دو جداره به میزان ۴۰ مترمکعب گاز در سال صرفه جویی کرد . علاوه بر کاهش مصرف انرژی و سر و صدا ، گرما و سرما محیط زیست پاکیزه تری نیز خواهیم داشت .

خصوصیات شیشه ی دوجداره:

  • کاهش اتلاف انرژی
  • کاهش آلودگیهای صوتی
  • جلوگیری از نم زدگی شیشه
  • ایمنی بیشتر نسبت به پنجره های تک جداره

علاوه بر شیشه های دوجداره که می توان با ضخامت های متفاوت مانند شیشه ۴ میل و یا ۶ میل تولید نمود بلکه می توان با همین ضخامت شیشه سه جداره هم تولید کرد.

برای مثال شیشه استاندارد پروفیل وینتک به صورت ۴+۱۲+۴ و یا ۴+۱۲+۶ ویا ۶+۸+۶ را تولید می گردد و شیشه پروفیل ویستابست ۴+۱۴+۴ تولید می گردد که می توان در پروفیل وینتک و ویستابست شیشه سه جدار به ابعاد ۴+۱۰+۴+۱۰+۴ را می توان نصب نمود.

برچسب ها: