پنجره دوجداره آوان

قیمت یراق آلات پنجره دوجداره UPVC

 فروش یراق آلات درب و پنجره دوجداره UPVC

یکی از خدمات شرکت آوان صنعت فروش انواع یراق آلات پنجره دوجداره UPVC با مارک VHS و مارک ACCADO به شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره UPVC می باشد.

شرکت وی اچ اس ترکیه از سال ۱۹۹۷ کار خود را با تولید انواع یراق آلات درب و پنجره UPVC آغاز نمود.

با گسترش صنعت درب و پنجره UPVC تولیدات این شرکت گسترش یافت به طوری که به جرات میتوان گفت این شرکت یکی از برترین شرکت های تولید یراق آلات درب و پنجره UPVC می باشد که تمام نیاز های یک تولید کننده را در زمینه یراق آلات برطرف می نماید.یراق upvc,قیمت یراق,لیست قیمت یراق,یراق درب دوجداره,یراق کشویی,یراق پنجره,یراق پنجره دوجداره,یراق دوحالته,یراق تک حالته,یراق فولکس واگنی,قیمت یراق آکادو,قیمت یراق وی اچ اس,قیمت یراق پنجره,یراق پنجره ریلی

تنوع محصولات این شرکت همگام با گسترش صنعت UPVC، کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت در مقایسه با همتای خود از کشور های دارنده صنعت UPVC، ضمانت محصولات و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر به فردشرکت VHS باعث شده تا این شرکت به یکی از شرکت های مورد اطمینان در زمینه یراق آلات محسوب گردد.

کارخانه آکادو از سال ۲۰۰۹ در فضایی بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر مربع در کشور ترکیه با چشم انداز تولید محصولاتی با کیفیت بالا جهت دستیابی به یک برند ماندگار در بازارهای جهانی آغاز به تولید یراق آلات درب و پنجره upvc نمود.

تحقیق و توسعه و تولید بوسیله تکنولوژی روز دنیا ،محصولات این شرکت یعنی یراق آلات درب و پنجره upvc این کارخانه را موفق به کسب معتبرترین استانداردهای اروپا نموده است که همین امر  یراق آلات upvc آکادو را از سایر یراق آلات ترک متمایز می گرداند.

از آن جمله استاندارد RAL و IFT آلمان، Tecnalia   اسپانیا، GOS اکراین و روسیه و استاندارهای کشور ترکیه می باشد. که پس از گذراندن آزمون های مختلفی از جمله تست نمک جهت اثبات عدم زنگ زدگی، تست مقاومت در برابر فشار باد و نفوذ آب، تست های امنیتی و ماندگاری، موفق به کسب آنها شده است.

آبکاری ۱۲ میکرونی، رنگ نقره ای مات و ضمانت ۵ ساله از مزایای حائز اهمیت یراق آلات آکادو و نشان از کیفیت و اعتبار این برند جهانی دارد.

برای دانلود لیست قیمت یراق آلات upvc روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دانلود لیست قیمت یراق آکادو

دانلود لیست قیمت کامل یراق آکادو

قیمت یراق آکادو ۹۹/۰۸

دانلود لیست قیمت یراق وی اچ اس

دانلود لیست قیمت یراق وی اچ اس

قیمت وی اچ اس ۹۹/۰۸

 شما میتوانید برای اطلاع از تخفیفات لیست قیمت با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

برچسب ها: