پنجره دوجداره آوان

پروفیل ویستابست upvc

شرکت تولیدی پروفیل درب و پنجره upvc  ویستابست در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. ویستابست در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پروفیل یو پی وی سی به اشکال سه محفظه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت(جهت ساخت در و پنجره های UPVC ) در ایران می باشد.

شرکت ویستابست در سراسر کشور نمایندگان فعال، کارآزموده و متعهد دارد که برای کیفیت بیشتر و مشتری مداری به صورت شبانه روزی فعالیت می نمایند. ماشین آلات تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc مورد استفاده شرکت ویستابست از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام های کراس مافای آلمان( Krauss Maffei ) و گراینر اتریش ( Greiner ) است.

«ویستابست » در گام نخست پروسه تولید، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت در و پنجره های UPVC با امکان استفاده از شیشه های یک و دو و سه جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان (۷۱۶-۱ RAL GZ) و۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه اروپا کرد و با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، نسل جدیدی از پروفیل های تولیدی خود را (پروفیل های پنج محفظه ای) در سیزده قالب متفاوت به مرحله تولید رساند.

کارخانه تولید ویستابست در سال ۱۳۸۷ قالب های متنوعی دیگری به مجموعه خود اضافه نمود و در نهایت تا کنون تنوع محصولات تولیدی خود را به ۳۶ نوع پروفیل یو پی وی سی ارتقاء داده است.

پروفیل ویستابست یکی از بهترین پروفیل های داخل ایران می باشد که تمامیه قالب ها و مواد تحت لیسانس رال آلمان می باشد که هم از نظر مواد داخل upvc و هم از نظر گالوانیزه داخل بسیار با کیفیت است.

شما می توانید برای دریافت قیمت درب و پنجره ویستابست با شرکت تماس بگیرید و یا به قسمت فرم استعلام قیمت درب و پنجره upvc مراجعه نمایید

برچسب ها: