پنجره دوجداره آوان

پنجره دوجداره با قالب المینیومی

موارد ابتدایی برای انتخاب پنجره های دوجداره آلومینیومی

همانطور که از نام این محصول پیداست ، پنجره دو جداره دارای دو لایه مختلف شیشه است که با “فضای مرده”(یا همان خلع) بین پنجره ها از هم جدا شده اند. این فضا در حقیقت برای تقویت خصوصیات عایق بندی پنجره از گازی بی اثر پر شده است.

این فضا اکثر اوقات از ماده آلومینیومی تشکیل شده و با مقداری ماده خشک کن برای محدود کردن تراکم بین صفحات پنجره پر شده است. وقتی صحبت از پنجره های دو جداره آلومینیومی می شود ، گزینه های مختلفی در نوع خود وجود دارد. شما می توانید چند پنجره جذاب برای خانه خود انتخاب کنید و می توانید خانه خود را با آن محافظت کنید.

چرا پنجره دوجداره المینیومی را نصب کنید؟ …

پنجره های دو جداره آلومینیوم می توانند خانه شما را در طول زمستان گرم و در طول تابستان سرد کنند.

پنجره دوجداره آلومینیوم یک انتخاب محبوب است. این پنجره دارای دو صفحه است. نه تنها پنجره ای با دوام است بلکه عایق بیشتری نیز ارائه می دهد. بین صفحات پنجره ، پر شده از گاز آرگون برای پر کردن فضا است.

توسط این فضا است که تخته ها را در هم نگه می دارد. بنابراین ، حداقل انتقال حرارت وجود دارد. بنابراین ، انتخاب پنجره های دوجداره آلومینیومی می تواند خانه شما را در طول زمستان گرم و در تابستان ها سرد کند.

دلیل اول برای استفاده از پنجره دوجداره المینیومی

با انتخاب پنجره دوجداره آلومینیومی ، مزایای مختلفی را به دست خواهید آورد. نصب این نوع پنجره آسان تر از پنجره دوجداره با قالب چوبی است و حتی آنها سالها دوام می آورند. همچنین از نظر ظاهری شگفت انگیز است.

حتی نگهداری این پنجره دوجداره نسبت به پنجره دوجداره با قالب چوبی کمتر است. و نیازی به تعویض بارهای مکرر پنجره ندارید و بهترین طول عمر را از این پنجره ها دریافت خواهید کرد.

پنجره های دوجداره المینیومی در مناطق سرد سیر

اگر کشور شما دارای آب و هوای بسیار سردی باشد ، پنجره های آلومینیومی دوجداره از ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری می کنند در حالی که هوای گرم داخل خانه را نیز آب بندی می کند.

ماده آلومینیوم از چوب بسیار مناسب تر است زیرا این ماده در شرایط مرطوب یا برفی در معرض پوسیدگی و قرار نمی گیرد. در مورد مواد آلومینیومی نیز به رنگ کردن منظم نیز نیازی نیست.

بنابراین ، دیگر نیازی به هزینه اضافی برای نگهداری این پنجره ها ندارید و می توانید با نصب این پنجره های دوجداره در خانه خود صرفه جویی زیادی کنید.

مواد مختلف به کار رفته در پنجره دوجداره با قالب المینیومی

مواد به کار رفته در قالب آلومینیومی نیز گزینه ای قوی و با دوام است. مواد PVC از استحکام یکسانی برخوردار نیستند. آلومینیوم با پیچ های دوتایی مجهز شده است و در نتیجه آن را به گزینه ای مطمئن تر تبدیل می کند.

پنجره های دوجداره آلومینیومی امکان سفارشی سازی کامل را فراهم می آورد. شما می توانید این پنجره های دو جداره را در کانال های بزرگ پنجره ای قابل نصب خود نصب کنید و متخصصان می توانند به راحتی این پنجره ها را روی پانل های پنجره خود قرار دهند.

از دلایل فوق کاملاً مشخص است که چرا باید پنجره های دوجداره آلومینیوم را انتخاب کنید. شکل و اندازه پنجره بسته به نیاز شما ممکن است تعیین شود.

برچسب ها: , , ,