پنجره دوجداره آوان

پنجره دوجداره با قالب کامپوزیت

پنجره کامپوزیت چیست؟

این پنجره ها ظاهری جذاب و عایق موثر یک پنجره چوب را درون آن ترکیب می کنند ، اما برای نگهداری راحت تر و ماندگاری از قسمت خارجی آن دارای روکش آلومینیومی هستند.

بنابراین یک پنجره بادوام است که جذابیت چوب را در داخل خود نشان می دهد.

اگر به دنبال پنجره دوجداره با کارایی بالا ، جذاب و ماندگار هستید ، فریم های کامپوزیت می تواند پاسخی باشد.

مزایای پنجره کامپوزیت

خاصیت ترکیبی بودن پنجره های کامپوزیت از نظر عملکرد ، قابلیت اطمینان ، زیبایی شناسی و خصوصیات حرارتی بهترین بازده را به شما می دهد.

روکش آلومینیومی از دوام بالایی برخوردار است و نیاز به نگهداری و مراقبت کمتری نسبت به پنجره های فولادی کاملاً سنتی دارد.

ماندگاری پنجره های کامپوزیت

پنجره های کامپوزیت از دوام بسیار بالاتری برخوردار بوده و عمر بسیار طولانی تری نسبت به پنجره های uPVC دارند. حداقل عمر این پنجره ها ۴۰ سال است و اگر در شرایطی باشد که به پنجره اسیبی برسد عمرش بین ۳۵-۲۵ سال کاهش میابد.

عایق عالی

خصوصیات عایق داخل چوب به این صورت است که بیشتر گرما را در خود نگه میدارد و خانه شما را به خانه ای گرم و راحت تبدیل میکند. در حقیقت پنجره های کامپوزیت به ویژه در اقلیم های سرد مانند سوئد و کانادا از محبوبیت خاصی برخوردارهستند که همانطور که تصور می کنید عایق کاری ضروری است!

قوی و قابل اعتماد

هر دو پنجره دوجداره چوبی و پنجره دوجداره آلومینیومی به دلیل استحکام خود مشهور هستند ، بنابراین ترکیب این مواد در یک قاب منجر به یک پنجره بسیار قوی می شود که می تواند امنیت خانه شما را بهبود ببخشد

تعمیر و نگهداری کم

اگرچه چوب به دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری شهرت دارد ، اما در قاب های کامپوزیت چوب در قسمت داخلی قرار دارد تا در معرض هوای بیرون قرار نگیرد. قسمت بیرونی آن آلومینیومی است که به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد.

طراحی های جذاب و انعطاف پذیر

پنجره های کامپوزیت در طیف گسترده ای از رنگ ها ، اندازه ها و سبک ها در دسترس هستند که پیدا کردن پنجره مناسب برای خانه را برای صاحبان خانه آسان می کند.

بیشتر تولید کنندگان یک سرویس تطبیق رنگ RAL را برای پنجره های کامپوزیت با روکش آلومینیومی ارائه می دهند.

پنجره های کامپوزیت در انواع سبک هایی مانند خلیج و کلبه و قالبهای باز از جمله تخته سنگ ، اره ، نوبت دوتایی و شیب و چرخش در دسترس است.

برچسب ها: , ,