یکی از مهیج ترین مزایایی که از خرید پنجره های دوجداره حاصل می شود ، این است که برای تغییر کارایی پنجره فعلی شما است. اگر تصمیم گرفته اید که زمان آن رسیده است که پنجره خود را تغییر دهید و به پنجره دوجداره تبدیل کنید ، هر دو سبک یعنی هم پنجره دوجداره کشویی و عمودی برای کمک به جریان هوای خانه شما بسیار مفید هستند ، اما در تعیین اینکه چه چیزی برای شما بهترین کار را خواهد کرد در نظر گرفته شده است.

پنجره دوجداره تک کشویی

اگر در خانه خود یا در یک اتاق خاص جایی دارید که می توانید از افزایش جریان هوا بهره مند شوید ، یک پنجره کشویی افقی معمولی ممکن است چیزی باشد که شما احتیاج دارید. این یک سبک پنجره بسیار محبوب است و می توانید انتخاب کنید که دوست دارید صفحه کشویی به سمت چپ یا راست حرکت کند. در این مورد ، یک صفحه به سمت راست یا چپ حمی شود و دیگری ثابت است. پنجره ای با عرض کمتر با این محلول به خوبی کار می کند.

پنجره دوجداره دو کشویی

با یک پنجره کشویی ، شما همچنین می توانید از بهبود جریان هوا لذت ببرید ، اما اکنون هر دو پنجره قابلیت حرکت دارند نه فقط یک طرف. وقتی که می خواهید پنجره خود را باز کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که سمت چپ یا راست و یا از هر دو طرف باز کنید و کنترل تهویه اتاق خود داشته باشید. اگر جای پنجره شما بزرگ است این یک پیشنهاد عالی است.

هر دو گزینه ، نگهداری پنجره ها اسان است ، بنابراین ، بر اساس نحوه استفاده از پنجره ، چقدر جریان هوا را می خواهید به دست آورید و از کجا می خواهید هدایت کنید ، از بین این دو انتخاب کنید.


پنجره دوجداره آوان

آوان صنعت تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc به صورت تمام کارخانه ای با استفاده از بهترین شیشه ، یراق آلات و پروفیل و وارد کننده یراق آلات پنجره upvc