پنجره دوجداره آوان

اطلاعات فنی یراق پنجره تک حالته و پنجره کلنگی upvc

در این مطلب اطلاعات فنی یراق تک حالته و کلنگی پنجره UPVC را مشاهده خواهید کرد. در این مقاله سعی شده است تا درباره یراق تک حالته و کلنگی پنجره UPVC اطلاعات کاملی درج شود تا اگر قصد خرید پنجره UPVC دارید بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه از طریق لینک های درج شده میتوانید به لیست قیمت یراق تک حالته و کلنگی پنجره UPVC با برند VHS ترکیه دسترسی پیدا کنید.

معرفی یراق تک حالته و کلنگی پنجره UPVC

یراق آلات تک حالته مخصوص پنجره upvc  می باشد که فقط به صورت افقی باز و بسته می گردد.این نوع اسپانیولت متال یراق پنجره یو پی وی سی (upvc) باز شدن بر روی یک محور به صورت افقی میباشد و با نام پنجره دوجداره لولایی نیز معرفی می شوند.

این دسته از پنجره های یو پی وی سی بدلیل حالت بازشو تک حالته از لحاظ قیمت ارزان تر بوده و هزینه کمتری برای مشتری دارد ، یراق آلات دومین نقش را بعد از پروفیل  در کیفیت درب و پنجره upvc دارد ، کیفیت خوب یراق آلات پنجره دوجداره و همچنین رگلاژ مناسب آن باعث عمر طولانی تر پنجره و همچنین روان بودن در هنگام باز و بسته شدن یراق تک حالته پنجره دوجداره میشود.

لیست قیمت یراق پنجره تک حالته را می توانید در قیمت یراق پنجره upvc  با برند vhs ببینیداطلاعات فنی,یراق پنجره تک حالته,یراق پنجره کلنگی,یراق پنجره UPVC,یراق upvc,یراق پنجره,یراق آلات,قیمت یراق,یراق تک حالته,یراق یکطرف,تک حالته,یراق

اطلاعات فنی یراق تک حالته و کلنگی پنجره UPVC

۱- اسپانیولیت پنجره تک حالته:

با کیفیت از آلیاژ مرغوب و از قسمت چرخ دنده تولید میگردد تا در طول زمان فرسوده نشود. در هنگام نصب رویپنجره های دو جداره upvc اگر از یراق آلات بی کیفیت استفاده شود باعث شکستن دستگیره در هنگام نصب شده و یا هرز شدن پیچ دستگیره را به همراه خواهد داشت. جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود.
بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

۲- دستگیره پنجره دوجداره upvc:

دستگیره پنجره دو جداره یو‎پی‎وی‎سی معمولا از جنس آلومینیوم یا پلاستیک موجود است که البته بعضی از دستگیره ها از جنس آلومینیوم نامرغوب ساخته میشوند. در دستگیره های پنجره های upvc نکته مهم که باید به آن توجه داشت ارتفاع آن است. زیرا این ارتفاع مانند اهرم عمل کرده و باعث فشار کمتر به آن در هنگام استفاده از پنجره میشود. در دستگیره های ارزان قیمت چون تولید کنندگان از وزن و ارتفاع آن کم میکنند این دستگیره ها شکننده بوده و زود میشکنند. باید در تولید پیچ دستگیره ازآلیاژ مرغوب استفاده نمود تا در هنگام استفاده و نصب روی پنجره upvc شکسته نشود.

۳- لولای درب و پنجره دوجداره upvc:

باز شوی پنجره های upvc تک حالته دارای لولای ۱۰۰ میلیمتری هستند و دارای وزنی استاندارد در حدود ۸۰ گرم بوده که کاهش وزن آن، باعث شکستن لولا و در نهایت باعث صدمه به پنجره میشود.

۴- مقابل قفلی یا زاماک:

این قطعه اگر چه ساده به نظر می آید ولی نقش مهمی در کارکرد پنجره دو جداره یو پی وی سی ایفا میکند . وزن استاندارد آن در حدود ۱۳ گرم است که البته ۷ گرمی آن نیز موجود است که به دلیل وزن کمتر زود میشکند..

لازم به ذکر است استفاده از متریال مرغوب اعم از پروفیل مصرفی ، یراق آلات و دستگیره و … به تنهایی تضمین کیفیت محصول نبوده و تولید و نصب استاندارد ،نقش بسیار تعیین کننده ه ای در تامین کیفیت لازم برای درب و پنجره دو جداره در صنعت یو پی وی سی می باشد . شیوه تولید استاندارد ، و نصب دقیق . به میزان بالایی میتواند کیفیت نهایی را تضمین نماید.

برچسب ها: